O nás

Predstavenie spoločnosti

Raffenday Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou Raffenday Ltd so sídlom vo Wellingboroughu, Veľká Británia. Spoločnosť bola založená 5.marca 2008, na slovenskom trhu už pôsobíme jedenásty rok.

Naše začiatky boli skromné a začínali sme s 12 zamestnancami, ktorí však už mali bohaté skúsenosti a znalosti v oblasti káblovej výroby, čo znamenalo veľkú výhodu pri rýchlom a flexibilnom prenose jednotlivých káblových projektov z Veľkej Británie na Slovensko.

Postupom času sme zlepšovali naše technologické vybavenie a pribúdali aj noví zamestnanci nie len vo výrobe, ale aj na technickom úseku a úseku logistiky.

V súčasnosti pracuje v našej spoločnosti cez 50 zamestnancov a sme schopný podľa potreby zabezpečiť aj dvojsmennú prevádzku.

Hlavným predmetom činnosti spoločnosti sú obchodné a výrobné aktivity v automobilovom priemysle.

Cieľom spoločnosti Raffenday Slovakia s.r.o. je poskytnúť zákazníkom komplexný sortiment komponentov automobilového priemyslu na výrobu elektrických káblových zväzkov a elektrotechnických výrobkov.

Kvalita

Spoločnosť Raffenday Slovakia s.r.o.  sa zaväzuje poskytovať svojim zákazníkom vysoký štandard úrovni spokojnosti, pričom sa neustále snaží zvyšovať úroveň kvality svojich výrobkov a služieb v súlade s oprávnenými očakávaniami zákazníkov.

Naše certifikáty kvality nájdete na tomto linku.